Co może dawać zapachowa świeca Yankee Candle w dużym słoju?

Jeżeli chcesz mieć jakiś pachnący drobiazg w swoim pokoju, wybierz śwecę zapachową firmy Yankee Candle. Jest to świeca w eleganckim słoiku, która pasowała będzie nawet do ekstrawaganckiego wnętrza.
Taka świeca wykonana jest z najwyższej jakości składników oraz naturalnych olejków zapachowych.

yankee candle duży słoik

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to zapach uwalnia się od początku do ostatnich chwil palenia się świecy. Długo paląca się świeca Yankee Candle duży słoik zagwarantuje ci godziny zapachowej uczty. Tego typu świece zapachowe mogłyby być znakomitym rozwiązaniem na prezent. Należy jedynie zapalić świeczkę oraz zachwycać się jej pięknym zapachem. Tego typu świeca na początku powinna palić się tak długo, żeby wosk roztopił się „do szkła”, zatem musi to być dwie godziny. Szczególnie jest to ważne kiedy zapalamy świecę po raz pierwszy. Pozwala to całkowicie wypalić świecę. Można także odświeżyć własny dom z orzeźwiającym zapachem truskawki oraz skórki z cytryny. Jest to wygodna oraz łatwa w użyciu świeca, jaka długi czas się pali.
łóżko w sypialnii

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz samej świecy potrzebujemy ponadto nożyczek do podcięcia knota. Jest to niezwykle użyteczny instrument, który sprawi, że po właściwym przycięciu knota wosk w twojej świecy będzie się palił równomiernie, co także będzie miało wpływ na długość palenia. W wypadku większego słoika Yenkee Candle użyteczne będą również długie zapałki. Dołączane są gratis do dowolnego kupionego większego słoika. Przyda nam się też gasidło, które pomoże zagasić świeczkę bez generowania dymu. Żywotność świecy wydłuży znaczny klosz na świeczki. Żywotność taka może zostać wydłużona nawet o kilkanaście godzin, dzięki szczególnej budowie słoja.

Naszą świecę można umieścić na dużej podstawce pod świece. W połączeniu z nietypowym kloszem stworzy to wyjątkowy nastrój.

Jeśli stworzony tu artykuł pochłonąć Cię i pragniesz więcej, to na pewno przypadnie Ci do gustu link do serwisu (http://www.doubleroom.pl/oferta/plakaty), gdzie jest dużo postów.

Słoiki tego typu można kupić we wszystkich drogeriach w kwocie około stu złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*