Dekorowanie kościoła i samochodu do ślubu- ciekawe wskazówki

W Polsce najpopularniejszym miejscem do zawierania związków małżeńskich wciąż pozostaje świątynia. Decydując się na dekoracje kościoła, trzeba mieć pojęcie co chcielibyśmy w nim schować, a co wyeksponować, wobec tego trzeba najpierw go dokładnie obejrzeć.

Dekoracja kościoła jest zależna nie wyłącznie od jego wyglądu, lecz przede wszystkim od gustu państwa młodych. To od nich zależy czy chcą mieć współczesny styl wystroju, czy marzą o tradycyjnej scenerii. Sprytnym sposobem na ukrycie nieciekawych ław jest powieszenie na nich lambrekinów tiulowych. Można też rozwinąć kobierzec, czy chodnik, aby przejście do ołtarza było więcej okazałe.

Ukochanym akcentem, przede wszystkim kobiet, są płatki róż na długości drogi prowadzącej do ołtarza. Świetnie będą wyglądały kompozycje kwiatowe, uszeregowane w głównych punktach. Żeby dobrać dekoracje (dekoracje weselne) samochodu do ślubu (>>>), powinno się wziąć pod uwagę model i format auta, oraz styl wesela.

Ogromnie ważkie jest utworzenie ozdoby współgrającej z samochodem i nadrzędnym odcieniem weselnym. Do dekoracji samochodu do ślubu wykorzystuje się głównie kwiatów, materiałów, kokard materiałowych, balonów. Ozdoba winna być tak utwierdzona, ażeby nie zepsuć lakieru wozu. Znaczące jest, aby dobrać też kwiaty do samochodu. Do eleganckiej limuzyny nie muszą nadawać się te same kwiaty co do zabytkowego auta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*