Fototapeta do kuchni: pomysły na ładną ozdobę. Porady, inspiracje

Fototapeta do kuchni jest to interesująca opcja dla płytek ponad blatem. Możemy je również zastosować na całej ścianie w jadalniowej strefie.
Piękne fototapety z nadrukowanymi fotografiami pozwolą na wprowadzenie do mieszkania rozmaitych dekoracyjnych motywów.

W jaki sposób używać fototapet w kuchni, ażeby końcowy wynik był ładny, a jednocześnie praktyczny? Z pomocą fototapet w pomieszczeniu kuchennym możesz w nieskomplikowany sposób uzyskać atrakcyjne rezultaty na ścianach, równocześnie nie rezygnując z tak ważkich czynników, jak odporność na wilgoć czy też prostota w utrzymaniu w schludności.

Czy publikowany tekst jest według Ciebie fascynujący? Jeżeli tak, to kliknij także na pomocne teksty, które będą nieprawdopodobnie użyteczne.

Radzimy, w jaki sposób używać fototapety w pomieszczeniach kuchennych.

naklejki

Autor: Classen-Pol
fototapety

Autor: Maciej Łebkowski
Źródło: http://www.flickr.com
Usytuowanie fototapety w kuchni to niezwykle bezproblemowy, a jednocześnie estetyczny sposób na wizualne zwiększenie niedużego Wnętrza. Stawiając na przykład na tapetę z nadrukiem zdjęcia ulicy włoskiej bądź fototapetę 3D, dodasz własnej kuchni głębi, dzięki czemu wyda się o wiele bardziej obszerna. By uzyskać ten efekt, najlepiej będzie pokryć tego rodzaju fototapetą jedną ze ścian, jednakże dosyć modnym podejściem jest też upiększanie fototapetami wyłącznie kawałka ściany, przeważnie tego znajdującego się ponad kuchennym blatem. To świetny sposób na olśniewającą, aczkolwiek nienachalną ozdobę ścian w pomieszczeniu kuchennym. Fototapeta może zostać użyta w ten sposób, ażeby uwydatnić styl wnętrza (w owym razie postaw na fototapetę dostosowaną kolorystycznie do palety przeważającej w mieszkaniu) czy też wprowadzić do aranżacji fragment kontrastowy.

Nadzwyczaj modne są również fototapety z fotografiami pejzażów wielkich miast – sprawdzają się na pewno w nowoczesnych pomieszczeniach kuchennych. Możesz także zdecydować się na fototapetę w róże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*