Jak wizualnie powiększyć mały salon w bloku?

Fototapety dają mnóstwo możliwości aranżacji małych pokoi dziennych, przykładowo w bloku.
To wypróbowany sposób na optyczne powiększenie Wnętrza jak też na jego ożywienie.

W małym salonie świetnie sprawdzą się fototapety z pejzażem, dla przykładu miasta.

Czy pragniesz może mieć link do strony meble warsztatowe producent, gdzie czekają na Ciebie nowe wpisy? Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ten portal.

Im będzie on bardziej ogromny, tym powierzchnia niewielkiego salonu wyda się ogromniejsza. Fototapety do salonu należy wyeksponować w zakątku wypoczynkowym, np. na ścianie za sofą, na przeciw niej czy w aneksie jadalniowym. Jeśli pokój jest umeblowany dość oszczędnie, z prostymi sprzętami, możesz wybrać fototapetę wielokolorową. Zazwyczaj jednakże bezpieczniejszym rozwiązaniem do pokoju dziennego jest fototapeta w stonowanej kolorystyce – utrzymana w sepii albo czarno-biała. W niewielkim salonie robi wrażenie, zaś nie przytłacza. Ważne jest też to, iż łatwiej dobrać do niej inne fragmenty wystroju, jak zasłonki, meble niż do fototapety wielobarwnej. Fototapeta z mocnym motywem, zdjęciem rośliny w makroskali korzystniej będzie wyglądała w dużym wnętrzu. Nieduży salon mogłaby po prostu przytłoczyć.

mieszkania

Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Fototapety znajdziesz prawie w każdym supermarkecie budowlanym, a również w sklepach online, które mają ich dostatnią ofertę i zazwyczaj, prócz własnych deseni, wykonują fototapety na zlecenie. Możesz przesłać własne zdjęcie do sklepu mejlem oraz określić, na jakich wymiarach fototapety nam zależy (może ona zająć całą ścianę w niedużym salonie ).

Te w formacie XXL otrzymuje się w paru idealnie do siebie dopasowanych fragmentach (są one samoprzylepne). Zrealizowanie zlecenia trwa przeważnie od 3 do 8 dni roboczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*