Łazienka doskonała może być również naszym celem

Dzisiejsze statystyki sprzedaży przedstawiają się następująco: częściej montujemy w łazienkach kabiny prysznicowe niż wanny. I nie powinno to nikogo dziwić, albowiem ich popularność jest związana z aktywnym i szybkim życiem, jakie spora część z nas prowadzi.

ceramika łazienkowa

Autor: Coram Poland

Plusy kabin prysznicowych dają się zauważyć szczególnie rano, gdy szybki prysznic pobudza nas i ładuje pozytywną energią na cały dzień. Kabina prysznicowa jest doskonałym dodatkiem wystroju łazienki i niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, nie pozbawiając nas przy tym przestrzeni. Ważne są także oszczędności: montując kabinę zużywamy maksymalnie 30 litrów wody na minutę, a kąpiąc się w wannie zużywamy ich w przybliżeniu 100.

Nowoczesne modele kabin, np. znanej marki Ravak, umożliwiają tworzenie przestrzeni prysznicowej zgodnie z indywidualnymi założeniami Klienta. Kabiny Ravak łączą w sobie szlachetność materiału, elegancję i wygodę. Należy się nimi zainteresować, ponieważ mają duży wpływ na komfort użytkowania. Ponadto, oferta kabin Ravak (zapoznaj się) jest tak bogata, iż zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wyrafinowanych konsumentów.

Projektując łazienkę, musimy pomyśleć o perfekcyjnym wykorzystaniu przestrzeni. Cała aranżacja musi być spójna i przemyślana. Takim elementem puzzli są z całą pewnością szafki pod umywalkę ( zapoznania się). Muszą zagrać z umywalką, motywem dekoracyjnym na kafelkach i barwą ścian. Styl glamour, skandynawski? Zależnie od gustu.

Wiedzmy, że meble łazienkowe są szczególnie wymagające. Powinny być wykonane z materiałów odpornych na wilgoć. Najlepiej sprzedająca się szafka pod umywalkę, czyli kultowy już „stożek”, projektu Starcka, powstała z grubej sklejki i jest pokryta warstwą drewna. To wszystko powleka osłona melaminy. W efekcie uzyskano klasykę i trwałość na lata.

łazienka

Autor: Tiger
Źródło: Coram Poland

Zwróćmy zatem uwagę, czy nasze upatrzone szafki pod umywalkę zrobione są z materiału odpornego na wilgoć. Ale nie rezygnujmy z drewna. To mogą być egzotyczne gatunki, jak wenge czy zebrano, ale też dąb bielony. Drewno (zobacz łóżko domek z szufladą) nie powinno być surowe, tylko zaolejowane lub polakierowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*