Planujesz wesele? Pamiętaj o atrakcyjnych dekoracjach na samochodzie, którym pojedziesz do kościoła

Gdy przygotowania do ślubu idą bardzo szybko, nie można zapominać także o małych szczegółach, takich jak dekoracje najważniejszych placówek, jak i również wielu przedmiotów. Może dla nielicznych państwa młodych, są to sprawy czasami mało ważne, to jednak opłaca się pomyśleć o głębi estetyki całej ceremonii.

bukiet weselny

Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com

Tak naprawdę wszystko jest zależne od gustu młodej pary. Niektórzy bowiem przepadają za przepychem, inni natomiast wolą delikatne dodatki, jakie nie zasłaniają połowy maski, a wyłącznie dodają wdzięku pojazdowi ślubnemu. Bez względu na charakter ozdób musi być ona praktyczna. Co to znaczy? Należy ją trwale przymocować, aby nie obsunęła się w czasie jazdy i nie zawadzała kierowcy, co byłoby nierozważne oraz zagrażałoby bezpieczeństwu także pozostałych uczestników ruchu.

Zasadniczym czynnikiem mającym wpływ na decyzję ma klimat i kolorystyka sali balowej. To ona w znacznym stopniu narzuca nam styl, którego koloru trzeba się trzymać, chyba że jest to niezrównanie luksusowa sala, w jakiej nic się nie odróżnia. Bez znaczenia od rodzaju i koloru ścian, każdorazowo sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeśli panna młoda zdecyduje się na białą sukienkę. Biały kolor jest delikatny, rozjaśnia salę i dodaje niesamowitej lekkości.

Po drugie dekoracje samochodu muszą być dostosowane do modelu auta. Niektóre pojazdy same w sobie są już na tyle atrakcyjne, że nie potrzebują żadnych ozdób. Zawsze jednak można wybrać np. urokliwe kokardki na klamki. Jakie ponadto dekoracje weselne- przykładowo weselne Katowice można wykorzystać? Wybór jest naprawdę duży – od balonów po żywe bądź sztuczne kwiaty, jakie o wiele łatwiej przytwierdzić do auta.

Poszukujesz następnego wpisu na rozpatrywany tu temat? Jeśli tak, to ten wyczerpujący artykuł (http://www.hbgdansk.pl/) na 100% także uznasz za satysfakcjonujący.

Większość panien młodych uwielbia jednak żywe kwiaty, które są bardziej urokliwe – pachną i po prostu ładniej wyglądają.

Znakomite będą małe bukieciki na stołach, białe narzuty na krzesła i takie same obrusy, ponieważ biel to bez wątpienia elegancki kolor. Biały kolor świetnie łączy się z pudrowymi kolorami, m.in. różem, wrzosem, lawendą czy brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, by wzbogacić kolorystkę wnętrza i dodatkowo uczynić ją przyjemniejszą. Jeżeli myśli się o bardziej wyrazistych barwach, pamiętajmy, aby pasowały do naszej stylizacji i nie kłóciły się z salą, w której planujemy imprezę. Warto w takich samych kolorach uszyć bądź kupić suknie dla druhen,

sala weselna

Autor: Chauchi – It’s My Life
Źródło: http://www.flickr.com

przyozdobić samochód i kościół, jak również zrobić zaproszenia. Latem i wiosną sprawdzą się wszystkie żywe kolory, zimą możemy nieco stonować, by kolorystyka weselna współgrała z zimowym klimatem.

Dekoracje powinniśmy też zharmonizować z innymi dodatkami ślubnymi, aby nie okazało się, że pojazd jest z zupełnie innej bajki. Można np. zastosować te same kwiaty albo ten sam kolor kokardek, a wszystko będzie stanowić spójną całość. Warto jest troszczyć się o takie szczegóły, ponieważ, gdy potem będziemy oglądać albumy, możemy żałować, iż nie zrobiliśmy czegoś inaczej i nie przyłożyliśmy do ozdób większej wagi.

Przed tym jak zaczniemy przystrajać samochód, zyskajmy pewność, że jest czysty. Nie każdy bowiem wynajmuje auto w profesjonalnej firmie- niektórzy decydują się na cztery kółka pożyczone od przyjaciela bądź znajomego, gdyż ma piękne auto i możemy je mieć za darmo czy za jakąś mniejszą opłatą. Wydatki weselne są tak duże, iż dobrze jest pomyśleć o każdych oszczędnościach, jeśli tylko mamy taką możliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*