Fototapety kwiaty – nie ociągaj się dłużej i już dziś zaproś lato w swoje progi

Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, niskie temperatury, deszczowa pogoda za oknem sprzyjają przygnębieniu. Pojawia się pytanie: jak poprawić sobie humor?

fototapety ścienne

Autor: Ghislain Berger
Źródło: http://www.flickr.com
nawilżacz

Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
szklane ozdoby

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
Ile osób tyle sposobów na pokonanie chandry. Jedni zasiadają przed telewizorem z pudełkiem czekoladek w ręku i oglądają komedie, drudzy sięgają po nieco bardziej oryginalne pomysły. Inwestują w fototapety ścienne. To niewątpliwie nie tylko świetny sposób na totalną zmianę wymowy danego wnętrza, lecz także ucieczkę od „szarej” codzienności i podróż do całkiem innego świata – użyj tego linku. Kamienne wybrzeże, słoneczna Toskania, nadmorskie plaże, urokliwe barcelońskie uliczki, egzotyczne wyspy – wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Bilet nie jest nam potrzebny. Wystarczy właściwa doza wyobraźni. A jeżeli ta jakimś cudem zawiedzie, możemy sięgnąć po zdjęcia z wakacyjnych wojaży i nadrukować je tapecie – fototapety w kwiaty. Trzeba zauważyć, iż współcześnie coraz większą popularnością cieszą się fototapety kwiaty. motywy florystyczne bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w klasycznych jak i mniej konserwatywnych aranżacjach.

Nadadzą wnętrzom przytulny klimat, pełen optymizmu. Budząc się w pokoju „z widokiem” ogród pełen róż bądź ukwieconą łąkę zawsze wstaniesz prawą nogą. Bez względu na to jaka pogoda panuje za oknem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*