Najchętniej kupowane rodzaje tapet do wykończenia wnętrz domów i mieszkań, z czego się wzięła popularność fototapet.

Tapety od wielu lat są jedną z najbardziej popularnych wykończeniowych metod, wielu ludzi dużo bardziej woli je od pomalowanych ścian. W sprzedaży będzie ich parę różnych odmian, przez co da się wybrać coś odpowiedniego zarówno pod względem kolorystyki, jak również wykorzystania w konkretnym pomieszczeniu. Tanią odmianą tapet są tapety papierowe, wykonane są one zwyczajnie z paska odpowiedniej szerokości papieru.

salon

Autor: Praktiker
Źródło: PRAKTIKER
Ich najważniejszym plusem będzie cena, lecz mają sporo wad, przez co ich popularność bez przerwy maleje. Po pierwsze są całkowicie nieodporne na wodę, a poza tym ciężko się je układa, bo wymagają bardzo równych powierzchni. Dużo praktyczniejsze są tapety wykonane z winylu.

Przez odpowiedni materiał bardzo dobrze nadają się do wilgotniejszych pomieszczeń, typu kuchnie i łazienki, ale także znacznie lepiej się prezentują. Niestety ich minusem jest dość wysoka cena, ale biorąc pod uwagę ich zalety w wielu przypadkach lepiej będzie dołożyć parę złotych i mieć znacznie lepiej wykończone ściany.

sypialnia

Autor: Big Trix
Źródło: Big Trix

W ostatnich latach furorę zdobywają fototapety, które umożliwiają wydruk dowolnego zdjęcia i przyklejenia go na ścianie. Fototapety kładzie się dokładnie tak samo jak typowe wersje tapet, zresztą do ich produkcji używa się dokładnie takie same podkłady. Obecnie sporo firm ma w swojej ofercie możliwość zrobienia fototapet dokładnie na wymiar, i dzięki coraz większej popularności sprzętu drukującego ceny ich są nieznacznie większe od cen za tradycyjne tapety. Samo zamawianie jest bardzo proste, i sprowadza się do kilku czynności – stylowe fototapety do sypialni.

Po pierwsze należy dokładnie zmierzyć ściany w pomieszczeniu, do którego chce się je zamówić, następnie należy podać podkład i motyw do druku.

Jeśli opisywany temat Cię zaciekawił, to odsyłam do tej strony (www.crocushill.pl/oferta-mieszkan-szczecin), gdyż znajdziesz tam jeszcze więcej informacji, które z pewnością Cię zainteresują.

Można przesłać swoje własne zdjęcie, a można też wybrać spośród wielu tysięcy z banku zdjęć. Po złożeniu zamówienia i zapłaceniu należy jeszcze poczekać, aż fototapety do sypialni dotrą do kupującego, po czym nakleić je na ścianach tak jak tradycyjne tapety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*