Plusy parkietów dębowych i parkietów jesionowych

Drewno jesionowe charakteryzuje się niezwykle dobrą wytrzymałością i wielką solidnością, wskutek tego jest stosowane do produkcji mebli i parkietów. Jesion ma też liczne walory estetyczne, charakteryzuje się jasną, chociaż wyraźną barwą oraz wyrazistym usłojeniem.

Zwłaszcza pochodzi z takich pasów,

układanie parkietu

Autor: julien haler
Źródło: http://www.flickr.com

jak Europa, Azja, Kaukaz bądź Krym. Jesion stosowany jest do produkcji parkietów na bardzo wielką skalę. Deska jesionowa cudownie pasuje do różnych stylów aranżacyjnych, w związku z tym parkiety jesionowe wspaniale sprawdzą się w aranżacjach klasycznych, nowomodnych czy też skandynawskich, w których panują szczególnie jasne szarości oraz biele. Nasza propozycja – parkietypryczynicz.com.pl/oferta-pl/. Deski jesionowe

parkiet

Autor: Markus Spiske
Źródło: http://www.flickr.com

wykorzystane do produkcji parkietów wykonywane są z litego drewna, zdołają być lakierowane, woskowane, olejowane itp. Wybierając drewno jesionowe, pożądane byłoby zwrócić uwagę na jego klasę. Jednakowo popularne co parkiety jesionowe są parkiety dębowe. Mnogość jednostek wybiera dębowy, jaki jest solidny, trwały, i także odporny na wodę. Parkiety dębowe cechują się ostrym, wyrazistym kolorem, doskonale będą prezentować się we wnętrzach klasycznych.

Dąb to najszlachetniejszy materiał, jaki obecnie używany jest do produkcji parkietów, jego właściwości są istotnie wspaniałe, tak samo jak walory estetyczne. Parkiet dębowy bez problemu można poddawać różnym zabiegom, takim jak woskowanie albo olejowanie.

Kliknij bez wahania ten odnośnik – znajdujące się tutaj uwagi na temat (http://www.sklep.panko.pl/produkty-muzealne) na pewno będą dla Ciebie frapujące – tyczą się analogicznej kwestii.

Dzięki temu parkiet dębowy będzie przedstawiał się jeszcze lepiej, warto sprawdzić: . Mimo tego, że drewniane podłogi do tanich nie należą, warto zastanowić się nad zainwestowaniem pieniędzy w takie parkiety. Są one sporo trwalsze, aniżeli parkiety realizowane ze sztucznych tworzyw, cechują się lepszą wytrzymałością i solidnością. Parkiety drewniane zdołają prezentować się pięknie przez długie lata, jeśli tylko będziemy pomnieć o ich prawidłowej konserwacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*