Jaki żyrandol będzie doskonale pasował do nowoczesnego wnętrza?

Istotny element wyposażenia dowolnego wnętrza to oświetlenie, które pełni funkcję użytkową, ale jest także dekoracją pomieszczenia.
Aktualnie proponowane w sprzedaży żyrandole do salonu, to niezwykle zasobny asortyment produktów, które różnią się pomiędzy sobą wielkością, charakterem, materiałem wytworzenia i ilością żarówek.

Te żyrandole, które swoim designem przypominają minione epoki, są wyprodukowane z kryształu. Ich stylistyka to stylistyka ponadczasowa. Kryształowe żyrandole do salonu są rozwiązaniem bardzo klasycznym oraz znakomicie sprawdzą się także w bardziej nowoczesnych aranżacjach. Znakomicie nadają się w każdym miejscu tam, gdzie trzeba wprowadzić wyraźny akcent oraz wyjątkową grę światła, które odbija się w wielu kryształowych elementach. Ostatni nurt aranżacyjny, to zastosowanie naturalnych materiałów oraz surowców. Oprócz architektonicznego betonu bardzo modny jest także mosiądz.

Kliknij bez obaw ten odnośnik – znajdujące się w tym miejscu uwagi na temat (https://plytki-lazienki.pl/_blog/92-Wanna_akrylowa_stalowa_czy_z_konglomeratu_marmurowego_.html) z pewnością okażą się dla Ciebie ciekawe – dotyczą analogicznej problematyki.

Stylowy żyrandol, który wykonany jest z mosiądzu charakteryzuje się niezwykle długą żywotnością oraz prostotą w czyszczeniu. Jest również łatwy w konserwacji. Może poza tym stanowić bardzo niepowtarzalny aranżacyjnie dodatek. Żyrandole z mosiądzu są wytwarzane przeważnie w dwóch wariantach jeśli chodzi o ich wykończenie.

żyrandole

Autor: Phil Aaronson
Źródło: http://www.flickr.com
Żyrandole z mosiądzu mogą być wykończone patyną antyczną, która cechuje się matowym wykończeniem. Kolejne rozwiązanie to mosiądz o złotym połysku. Niezwykle interesującym wyjściem jest nowoczesny żyrandol do salonu, który jest wykonany z papieru. Przykładem nieszablonowej oprawy oświetleniowej są żyrandole z drewna, które znakomicie sprawdzają się w typowych aranżacjach wnętrz.

W najwyższym stopniu popularne rozwiązania, które są stosowane w salonowych pomieszczeniach, to żyrandole wyprodukowane z materiałów sztucznych. Wyróżnia je bardzo znaczna rozmaitość kształtów oraz niezwykle bogata kolorystyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*