Kiedy marzysz o oryginalnej i gustownej aranżacji kuchni, możesz ważyć się na szklane dekoracje między szafkami

Interesujący projekt pomieszczeń kuchennych ma ogromne znaczenie dla kobiet, które chcą nie tylko doskonale się czuć w tym pomieszczeniu, lecz także mieć sposobność chwalić się jego nieszablonowym wykończeniem. W ostatnich latach w projektowaniu kuchni objawiły się interesujące rozwiązania, które bazują na szklanych motywach. W krótkim czasie osiągnęły one popularność.

Gdy płytki zdają się zbyt proste

lacobel

Autor: Lacobel.eu
Źródło: http://lacobel.eu/
Ogromna ilość polskich kuchni została wykończona płytkami, jakie wypełniają miejsce pomiędzy szafkami kuchennymi. Występują one w pięknych wzorach i potrafią doprawdy ładnie dekorować ścianę. Jednak to rozwiązanie w ostatnich latach poważnie straciło na renomie i coraz częściej bywa wypierane przez różne materiały. Wiele pań domu doszło do wniosku, że płytki glazurnicze są zbyt proste, a po pewnym czasie tracą swój ładny wygląd. Z powodzeniem poszukiwano produktu, który przejąłby rolę okładziny kuchennych powierzchni. Wykazano, że doskonale w tej roli sprawdza się szkło.

Szkło w kuchni prezentuje się naprawdę luksusowo

Tafle szkła montowane na ścianach kuchni oraz zapełniające przestrzeń pomiędzy szafkami i półkami prezentują się niezwykle szykownie. Klienci mogą wybierać między wieloma typami szkła, jakie w dodatku jest produkowane w licznych kolorach. Można zdecydować się na szkło pogotowie szklarskie wrocław typu float albo tafle szkła hartowanego, które okazuje się bardzo mocne oraz wytrzymałe.

W internecie znajdziesz wiele niezwykle interesujących informacji – jeżeli masz ochotę poznać jeszcze jeden – sprawdź na portalu a nie będziesz żałować!

Bardzo popularne jest szkło lacobel, czyli szkło lakierowane. Jest ono dostępne w bogatej palecie kolorystycznej, od subtelnych pasteli po zdecydowane oraz wyraziste kolory. Szeroki asortyment szkła

lacobel

Autor: DA-BUD
Źródło: http://www.da-bud.pl

powoduje, że można dowolnie projektować swą kuchnię. Jeśli myśli się o czymś niebanalnym, można zamówić na szkle obraz, który stanie się piękną dekoracją pomieszczenia.

Dlaczego warto zdecydować się na szkło w kuchni?

Z pewnością sporo osób ma wątpliwości, czy szkło w kuchni jest rozwiązaniem praktycznym oraz dobrze pomyślanym. Wychodzi na to, że jak najbardziej, gdyż nowoczesne szkło jest bardzo i solidne, przez długie lata utrzymuje piękną formę, a jego lśniąca powłoka powoduje, że mała kuchenka zyska wizualnie na powierzchni. By jednak radować się pięknem szklanego wykończenia, należy zadbać o staranny montaż oraz uszczelnienie szpar, w których szkło przylega do ściany, ponieważ w innym wypadku wejdzie tam kurz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*