Kiedy marzysz o oryginalnej i gustownej aranżacji kuchni, możesz ważyć się na szklane dekoracje między szafkami

Interesujący projekt pomieszczeń kuchennych ma ogromne znaczenie dla kobiet, które chcą nie tylko doskonale się czuć w tym pomieszczeniu, lecz także mieć sposobność chwalić się jego nieszablonowym wykończeniem. W ostatnich latach w projektowaniu kuchni objawiły się interesujące rozwiązania, które bazują na szklanych motywach. W krótkim czasie osiągnęły one popularność.

Gdy płytki zdają się zbyt proste

lacobel

Autor: Lacobel.eu
Źródło: http://lacobel.eu/
Ogromna ilość polskich kuchni została wykończona płytkami, jakie wypełniają miejsce pomiędzy szafkami kuchennymi. Występują one w pięknych wzorach i potrafią doprawdy ładnie dekorować ścianę. Jednak to rozwiązanie w ostatnich latach poważnie straciło na renomie i coraz częściej bywa wypierane przez różne materiały. Wiele pań domu doszło do wniosku, że płytki glazurnicze są zbyt proste, a po pewnym czasie tracą swój ładny wygląd. Z powodzeniem poszukiwano produktu, który przejąłby rolę okładziny kuchennych powierzchni. Wykazano, że doskonale w tej roli sprawdza się szkło.

Szkło w kuchni prezentuje się naprawdę luksusowo

Tafle szkła montowane na ścianach kuchni oraz zapełniające przestrzeń pomiędzy szafkami i półkami prezentują się niezwykle szykownie. Klienci mogą wybierać między wieloma typami szkła, jakie w dodatku jest produkowane w licznych kolorach. Można zdecydować się na szkło pogotowie szklarskie wrocław typu float albo tafle szkła hartowanego, które okazuje się bardzo mocne oraz wytrzymałe. Bardzo popularne jest szkło lacobel, czyli szkło lakierowane. Jest ono dostępne w bogatej palecie kolorystycznej, od subtelnych pasteli po zdecydowane oraz wyraziste kolory. Szeroki asortyment szkła

lacobel

Autor: DA-BUD
Źródło: http://www.da-bud.pl

powoduje, że można dowolnie projektować swą kuchnię. Jeśli myśli się o czymś niebanalnym, można zamówić na szkle obraz, który stanie się piękną dekoracją pomieszczenia.

Dlaczego warto zdecydować się na szkło w kuchni?

Z pewnością sporo osób ma wątpliwości, czy szkło w kuchni jest rozwiązaniem praktycznym oraz dobrze pomyślanym. Wychodzi na to, że jak najbardziej, gdyż nowoczesne szkło jest bardzo i solidne, przez długie lata utrzymuje piękną formę, a jego lśniąca powłoka powoduje, że mała kuchenka zyska wizualnie na powierzchni. By jednak radować się pięknem szklanego wykończenia, należy zadbać o staranny montaż oraz uszczelnienie szpar, w których szkło przylega do ściany, ponieważ w innym wypadku wejdzie tam kurz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*