Komu mogą być użyteczne parawany łazienkowe?

Osoby, które posiadają w łazience wannę, ale nie chcą zrezygnować z możliwości brania prędkiego prysznicu, mogłyby skorzystać ze specjalnych parawanów. Dzięki ich zastosowaniu mogą cieszyć się z tej formy kąpieli bez obawy zalewania znaczniej części tego pomieszczenia.
Na rynku istnieje bardzo dużo modeli.

parawany łazienkowe

Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame
elementy

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Dostępne są takie, które doskonale będą się sprawdzać w małych pomieszczeniach i te, które znakomicie nadadzą się w wypadku większych łazienek. W zależności od konkretnego modelu, parawany łazienkowe mogą być przymocowane na stałe lub być oferowane w postaci drzwi, które mogą być roztwierane na boki lub na zewnątrz bądź to do wewnątrz.

Jeśli po zapoznaniu się z tym tekstem sądzisz, że warto byłoby bardziej poznać ten temat, to ponadto zerknij tu (https://www.morganinteriordesign.pl/).

Takie drzwi mogą posiadać jedno albo większą ilość skrzydeł. Jest to znakomity sposób na cieszenie się z prysznica w wannie bez ryzyka zalania całej powierzchni łazienki. To również doskonały sposób na to, żeby wykorzystywać obecną przestrzeń, zamiast wykonywać jakiś remont, który nie jest ani przyjemny, ani też najtańszy.

Aranżacja salonu w stylu angielskim

Autor: Media Forum
Źródło: Media Forum
Tego typu parawany są zazwyczaj wyprodukowane z plastiku lub ze szkła. W zależności od modelu mogą być to także parawany łazienkowe narożne lub dopasowane do danej strony wanny. W rzeczywistości kompletne rozwiązanie niezwykle przynosi na myśl kabinę prysznicową zamocowaną jednak nie przy brodziku, ale do brzegu wanny. Wizualnie nie można by temu parawanowi nic zarzucać – wygląda niezwykle stylowo oraz elegancko. Cena zależy od danego parawanu oraz wynosi od kilkuset złotych wzwyż.

Efekt końcowy byłby oczywiście znacznie ciekawszy, jeśli posiadamy na ten cel trochę większy budżet. Dla przykładu możemy zaaranżować łazienkę w skandynawskim stylu oraz połączyć różnego rodzaju elementy wykonane z drewna i szklane parawany łazienkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*