Musisz umeblować mieszkanie? Sprawdź piękne meble z litego dębu.

Meble dębowe są jedną z bardziej popularnych ale też droższych gatunków mebli. Jednak popularność tego gatunku drewna sprawia, że możemy przebierać spośród bardzo wielu segmentów. Nadają się zarówno do kuchni, łazienki z toaletą, jak i pokoju dziennego.

Kuchnia z jadalnią wyposażona w meble dębowe zyskuje wyjątkowy klimat. Jest uroczym i pełnym wdzięku miejscem, w jakim mieszkańcy bardzo chętnie przyjmują gości, spędzają czas oraz z przyjemnością gotują i zjadają posiłki. Wszyscy wiedzą, iż najlepsze imprezy i tak kończą się dokładnie w kuchni.

sprawdź ofertę

Autor: Flamingo PR
Źródło: Flamingo PR

Stuprocentowi miłośnicy i eksperci od drewna uważają, że umeblowania z tego rodzaju drewna nie można porównać do żadnych innych pod katem wytrzymałości i wyglądu. Potwierdzi to też każdy jeden producent mebli wypoczynkowych – Wioleks. Ławy, stoły kawowe czy dość popularne ostatnio segmenty do używania laptopa – wszystko można wykonać z dębowych desek. Co więcej, drewno drewno to naturalny materiał, który nie ma (więc nie emituje do otoczenia) toksycznych związków chemicznych.

Meble do kuchni wykonane w całości z litego drewna są niemal ponadczasowe. Pasują do każdego wnętrza – zarówno do tego klasycznego, jak i zaaranżowanego według najnowszych trendów. Meble kuchenne wyprodukowane z litego drewna są bardzo trwałe i wytrzymałe. Segmenty z innych materiałów – ze sklejki,

meble

Autor: Serafinart
Źródło: DuPont™ i Corian®

pokrytej lakierem dykty czy plastiku są naprawdę niczym w porównaniu z drewnem. Lite drewno gwarantuje wytrzymałość. Co więcej, drewnianym meblom w kuchni można bez trudu nadać inny wygląd – poddając je fachowej renowacji, konserwacji lub tapety młodzieżowe po prostu przemalowaniu. Tym sposobem z tak umeblowanej kuchni może śmiało korzystać kilka pokoleń, a meble przez długie lata będą urzekać mieszkańców swoim pięknem.

Choć meble kuchenne wykonane z drewna są zdecydowanie trudniejsze w utrzymaniu oraz dużo droższe od tych zrobionych z innych tworzyw, cieszą się coraz większą popularnością. Przyczyną tego jest fakt, że sprawiają, że wnętrze staje się urocze, klasyczne i ponadczasowe. Każdy producent mebli wypoczynkowych jest zdania, że zakup drewnianych mebli to piękno i funkcjonalność przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*