Oryginalne wskazówki na wydzielenie sypialni w salonie.

W każdym domu potrzebujemy miejsca do spania i odpoczynku dziennego. Co jednak kiedy wielkość naszego mieszkania nie pozwala na oddzielenie tych dwóch przestrzeni? W takiej sytuacji musimy je połączyć, choć oczywiście nigdy nie będzie to rozwiązanie dobre.

Sypialnia

Autor: jheffry swid
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nie mamy innego wyjścia stworzyć salon typu dwa w jednym, ważnym wyborem będzie tu zakup kompletu wypoczynkowego. Istotne jest, że wersalka, czyli mebel do siedzenia będzie również być zarówno do siedzenia, jak i do spania i idealnie, by obydwie te funkcje pełnił tak samo dobrze. W marketach mamy naprawdę olbrzymi wybór kanap, które wyglądają równie ciekawie jako miejsce na którym możemy usiąść przed telewizorem jak i rozłożone do spania.

Jeśli użyta w powyższym artykule narracja do Ciebie trafia, to zobacz tu (https://www.artimbo.pl/akcesoria,g47.html) inne tego rodzaju wpisy – one dotyczą zbliżonej tematyki.

Szczegóły na ten temat: strona lovingit.pl.

Wyposażając taką przestrzeń trzeba zadbać o to by ława nie stała obok kanapy. Trzeba kupić ławę małą i lekką, by przesuwanie jej nie stanowiło większego problemu. Rozkładane wersalki, narożniki czy sofy często są bardzo wygodne do siedzenia. Inną sprawą jest kwestia, że nie zawsze są one równie komfortowe, gdy rozłożymy je do snu. Z tego powodu, kupując ten mebel, trzeba rozłożyć go w sklepie i wypróbować czy nie jest zbyt twardy do snu. Zważmy na to aby łączenia nie odznaczały się, co stanowi sporym problemem w takich narożnikach.

Wtedy oprócz typowych mebli do dużego pokoju powinniśmy znaleźć również miejsce na szafę. Powinna być ona dopasowana do mebli stanowiących centralnym elementem pomieszczenia. Idealnym rozwiązaniem będzie wybór potrzebnych półek z systemu modułowego, tak, aby wszystkie były w podobnym stylu.

aranżacja sypialni w salonie

Autor: Calvado.pl
Źródło: Dekoria.pl
Jak już wcześniej nadmieniliśmy, sypialnia w salonie nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Wymaga mądrej aranżacji pomieszczenia, co wcale nie jest proste. Warto wtedy poszukać inspiracji w internecie: zapraszamy na stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*