Posiadasz niewielkie mieszkanie? Zobacz jak je przerobić.

Moje mieszkanie to niespełna 25 metrów kwadratowych. Na tej małej przestrzeni mam zrobioną małą kuchnię, łazienkę i salon, w którym znalazłam miejsce na jadalnię. Mieszkanie jest bardzo przytulne, wygodne dla jednej osoby. Kiedy zastanawiałam się nad kupnem własnego mieszkanka pomyślałam, że optymalna będzie właśnie taka maleńka kawalerka.

Aranżacja małego mieszkania

Autor: Kirstie
Źródło: http://www.flickr.com
Jako, że nie mam samochodu, ważne było, by była położona w bloku niedaleko centrum miasta. Zdziwieni? Zdaję sobie sprawę z tego, że dużo ludzi stara się kupować mieszkania na uboczu. Dla mnie takie umiejscowienie lokalu to czysty luksus. Mam pod ręką mały bazarek, kilka sklepów, w tym wielki hipermarket, a na rynek idę 15 minut. Problemem może być wzmożony ruch samochodowy, bo mój blok położony jest zaraz przy jednej z głównych arterii miasta. Czasem odczuwam brak dodatkowego pokoju do urządzenia biura lub sypialni. Może kiedyś pomyślę kupnie większego lokum – projektowanie małego mieszkania.

Mój niewielki salon z jadalnią mieści kilka osób – na Twój salon, dzięki temu bez problemu mogę zaprosić znajomych na jakieś małe party! Zrobiny jest w ciepłych odcieniach lata. Podłoga i meblościanka są w kolorze olchy miodowej, ściany zamalowałam na dwa kolory – żółty i pastelowej zieleni. Do tego kupiłam woalowe firanki – białą i mocno pomarańczową, która jest zasłoną.

W rogu pomieszczenia jest moje miejsce pracy – niewielkie biurko z laptopem i przybornikiem z długopisami.

Kiedy klikniesz na polecany wpis, zobaczysz, że ma pokrewne wiadomości na opisywany wątek – te dane pochłoną Cię zupełnie.

Rozkładana sofa pozwala mi zamienić pokój wieczorem w sypialnię. Niewielki stół z dwoma krzesłami tworzy jadalnię. Czego więcej trzeba przebojowej singielce działającej na własny rachunek? Kota, albo królika. Uszatek już niedługo będzie razem ze mną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*