Stylizacja wnętrz z zużyciem oświetlenia ledowego

Każde pomieszczenie przeznaczone pod działalność usługową, dla przykładu pod restaurację lub salon fryzjerski, oprócz adekwatnego ekwipunku fachowego a zatem odpowiednio: barem, ekspresem do kawy, zwierciadłami, suszarkami itd. potrzebuje sposobu na oryginalny styl. Można to osiągnąć na przeróżne sposoby.

W kawiarni dla przykładu postawiłbym kominek w narożniku pomieszczenia. Zagwarantowało by to nam jednocześnie grzanie jak także estetyczny styl, czyli przyjemne z pożytecznym. Do tego drewniane, sosnowe stoliki.

ledowe oświetlenie

Autor: Nathan Duprey
Źródło: http://www.flickr.com

Niezbędne jest też odpowiednie światło. Można zastosować lampy na stołach jak też kinkiety a w nich ekonomiczne żarówki LED, a z rzadka (przykładowo tuż przed Bożym Narodzeniem), ewentualnie możemy jeszcze pomyśleć o dowolnych zdobieniach świetlnych. Ekonomicznym przedsięwzięciem może być taśma LED smd 3528, która w porównaniu z klasycznymi lampkami choinkowymi jest sporo tańsza w eksploatacji. Taśma LED jest nadto bardzo elastyczna, zdołamy nią opasać klatkę schodową, przedtem upiększoną witkami choiny co z pewnością przyda jej atrakcyjności. Następnym sposobem gdzie zużytkowana może być taśma LED smd 3528 jest ozdoba ścian domów. Jest to szczególnie modny sposób na ozdobę podwórza i domu w wioskach Podhala i w jego sąsiedztwie. W czasie wszelkich świąt kościelnych przybiera ten zwyczaj czasem formę specyficznego konkursu – trwają wyścigi kto zrobi ze swojego domku i obejścia większą choinkę.

Jeżeli ten wątek jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij tu – to niezła witryna (https://www.stylowy-mebel.pl/), która też zawiera intrygujące dane.

Toteż jadąc miedzy drugą połową listopada i początkiem nowego roku dajmy na to w kierunku Kasinki Małej, zobaczymy jak pobocza jarzą się niczym gwieździste niebo w pogodną nockę, zaś po dachach wspinają się jaśniejący Mikołaje z workami i innego tego typu dodatkami.

Dla zapobiegliwego gospodarza w takim wypadku taśma LED to kapitalne podejście, ponieważ diody pobierają znamiennie mniej energii aniżeli nawet bardzo ekonomiczna świetlówka. Tego typu oświetlenie ma też tą zaletę, że jest bardzo odporne na warunki atmosferyczne, jako że źródło światła jest ulokowane w plastikowej taśmie, dlatego wilgotność nie jest już kłopotem. Taśma LED wykorzystywana może być także dla przykładu jako oświetlenie szyldu przydrożnej restauracji, przydrożnej tablicy reklamowej i jak wszelki LED wszędzie tam, gdzie wymagany jest niewielki pobór energii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*