W jaki sposób umeblować pokój dzienny? Porady

Pokój dzienny jest miejscem odpoczynku, spotkań z rodziną. Jest to także wizytówka całego mieszkania.
Pomysłów na to, jak umeblować salon jest mnóstwo, jednak należy się zastanowić, w jakim miejscu potrzebowalibyśmy spędzać większość wolnego czasu przebywając w domku? Jeśli preferowane jest miejsce wygodne jak też przytulne, wtenczas najważniejszy mebel stanowić będzie bez wątpienia sofa z dużymi poduszkami a także kolorowe dekoracje.

Salon, trendy na 2013 rok

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Fotel, sofa oraz wielki stół drewniany to znakomite zestawienie w każdym salonie. Jasne obicia mebli, śnieżnobiałe ściany albo szaro-niebieskie wykończenia rozjaśniają pokój dzienny, drewniane trochę toporne sprzęty dodadzą swojskości. Stoliczek pomiędzy kanapą a fotelem to świetnie funkcjonalne rozwiązanie w salonie, ośmiela do spędzania rodzinnych wieczorów z grami i zakąskami.
mieszkanie - pejzaż

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Mając do wykorzystania dużą powierzchnię możemy pozwolić sobie na komfortową narożną kanapę. Można również urządzić pokój dzienny w stylu skandynawskim, jakiego charakterystyczną cechą jest lekkość i przestronność. Jasno pomalowane ściany w barwach szarości harmonizują ze stonowanym kolorem sofy, zaś białość na pozostałych ścianach wSPAniale rozjaśnia salon.

Czasami publikowane w sieci informacje są niemiarodajne, jednak jeżeli interesuje Cię tego typu tematyka, to kliknij oraz zdobądź wiarygodne info (http://www.wphw.pl/) również na analogicznej witrynie.

Tak zaaranżowany pokój dzienny wydaje się chłodny, jednakże dzięki ogromnej narożnej kanapie jak też kolorystycznie stonowanym uzupełnieniom, całość będzie się prezentować przyjemnie i komfortowo. Jak umeblować pokój dzienny w wydaniu klasycznym – to pytanie w sam raz dla wielbicieli elegancji.

Prosty, wysublimowany i gustowny – tak najprościej można opisać pokój dzienny zaaranżowany w takim stylu. Cechuje się jednolitym a także stonowanym odcieniem ścian, dobranymi do siebie mebelkami, subtelnością zdobień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*