Znaczenie szlachetnych kamieni

Kamienie szlachetne są bardzo ładne a także eleganckie. Każda dama z na pewno posiada w swych biżuteryjnych zasobach kamienie szlachetne, albowiem stanowią one idealny dodatek do: okrycia, nastroju, temperamentu.

sztućce

Autor: Güde
Źródło: Güde
Od lat wiemy, że szlachetne kamienie prócz oczywistej ozdoby posiadają jeszcze inne przymioty, przypisuje się im różnorodne znaczenie. Mniema się, że szlachetne kamienie oddziałują na nasze zdrowie, samopoczucie, mają moc, korzystną energię wysyłaną przez nie, sporo są w stanie o nas powiedzieć.

Ciekawi Cię ten materiał? Jeśli tak, to namawiamy do kliknięcia tu. To ciekawe optymalne źródło (https://xrayprotect.pl/), które również na pewno Cię zafascynuje!

We wróżbiarstwie sądzi się, iż noszenie przy sobie szlachetnych kamieni w formie pierścionków, wisiorków, klipsów bądź bransoletek pozwala kurować przeróżne choroby, życiowych problemach, pomaga uzyskać powodzenie nie wyłącznie w uczuciach, ale również w biznesach.

Planotime firmy Nice to prawdziwe centrum sterowania domowymi roletami.

Autor: Nice
Źródło: Nice
Brylant to na pewno jeden z najcenniejszych kamieni szlachetnych, który cieszy się najogromniejszą wziętością, bo jest symbolem wiecznej, autentycznej a także przenigdy niegasnącej miłości. Posiadacz brylantu jest człekiem niezniszczalnym. Brylant, ów niezwyczajny, wręcz mistyczny, drogocenny kamień posiada również ogromne przymioty. Niewątpliwie pomaga w umacnianiu partnerskich związków oraz daje niezwyczajną energię jego posiadaczowi. Brylant to oszlifowany w należyty sposób diament, jaki znamionuje się cudnym, wspaniałym poblaskiem jak też niepowtarzalną grą odcieni. Powiada się, że topaz przeznaczony jest liderom, prawnikom, żurnalistom.

To uwodzicielski kamień, posiadający ujmujący, cudny oraz nadzwyczaj niebanalny kolor – występuje on w dosyć wielu odcieniach, jednakże w największym stopniu pożądanym a także sporadycznie występujący w naturze jest topaz w niebieskim kolorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*