Tag «lampy»

lampy

Przytulna sypialnia porady

Istnieje kilka prostych zasad, dzięki jakim twoja alkowa będzie komfortowa a także pozwoli Ci się zrelaksować. By mieć w mieszkaniu taki azyl, nie musisz wydawać wiele pieniążków. Starczy, iż zastosujesz się do niżej wymienionych reguł.
Łoże w alkowie to bez wątpliwości najważniejszy sprzęt.

Skąd pomysły, by zaprojektować salon?

Jak cudownie, po dniu pełnym wrażeń, przybyć do kochanego mieszkanka, rozsiąść się na mięciutkiej kanapie i w końcu porządnie wypocząć. Na pewno, każdy z nas wyczekuje podobnej chwili, siedząc kolejną godzinę przy komputerze. Jedynie w swoim domu potrafimy odpowiednio wypocząć. Nawet, gdy przeżywamy cudowne wczasy w luksusowym hotelu, to i tak tęsknimy za swoim mieszkaniem. Wnętrzem, które doskonale nadaje się dla wypoczynku jest bez wątpienia pokój dzienny. Dlatego powinniśmy uczynić wszystko, by stał się on prawdziwą enklawą spokoju.

Siła światła we wnętrzach. Vademecum rozjaśniania pomieszczeń.

Teraz światło nie służy tylko zadaniom funkcjonalnym i nie doświetla ciemnych partii mieszkania. Teraz możemy dzięki światłu zmienić optycznie pokoje albo uczynić je bardziej dekoracyjnymi. Dobrze zaplanowane oświetlenie może poprawić fatalne proporcje mieszkania – zniżyć wysoki sufit czy poszerzyć węższy pokój. Dodatkowo oryginalne wzornictwo abażurów zapewnia ciekawy efekt dekoracyjny. Należy jednak pamiętać, iż każde z pomieszczeń pełni inną rolę, więc wybór oświetlenia powinien być dopasowany do nich indywidualnie.

Aranżacje mieszkań – światło

Aranżacja wnętrz to także oświetlenie, nadzwyczaj ważny aspekt projektu. Światło stwarza nastrój mieszkania. Za jego pomocą odpowiednio modulujemy przestrzeń. Odpowiednie wykorzystanie światła pomaga tuszować niedostatki pomieszczeń, podnosić niskie pomieszczenia jak też rozszerzać wąskie.