Przytulna sypialnia porady

Jest parę prostych zasad, dzięki którym twoja alkowa będzie wygodna a także pozwoli Ci się zrelaksować. Aby mieć w mieszkaniu taki azyl, nie musisz wydawać wiele pieniędzy. Wystarczy, że zastosujesz się do poniższych zasad.
Łoże w alkowie to bez wątpliwości najistotniejszy sprzęt.

sypialnia
Łoże powinno być nie jedynie wygodne (w tym aspekcie dobry materac (zobacz tanie łóżka kraków) to podstawa), lecz również stać w odpowiednim miejscu. Łóżko w alkowie nie może znajdować się na linii drzwi-okno, ponieważ w ten sposób narazisz się na niezdrowe przeciągi. Istotne jest również to, ażeby do łoża było dogodne dojście.
RETRO

Autor: Organique
Urządzając sypialnię wybierz odcienie, które Cię odprężają i relaksują. Jest to miejsce relaksu, więc barwy nie powinny być nadto krzykliwe. Przez architektów rekomendowane są delikatne zieloności, beże a także ciepłe żółcienie. Ciemniejsze kolory w alkowie, np. głęboki fiolet, wskazane są raczej w uzupełnieniach bądź na jednej ze ścian. W nadmiarze mogą bowiem przygnębiać. W stworzeniu należytej atmosfery w alkowie nieodzowne będą kinkiety oraz lampy dające nastrojowe światło. Przytulność zapewnią także miękkie zasłonki, poduszki a także przyjemne w dotyku narzuty. Bieluśka sypialnia jest to miejsce w którym najprościej uzyskać wewnętrzną harmonię i naprawdę się wyciszyć. Kolor jest śliczny sam w sobie, lecz daje również mnóstwo możliwości aranżacyjnych, idealnie łącząc się z pozostałymi kolorami. Bieluteńka sypialnia wizualnie wykreuje wrażenie większej niż w rzeczywistości.

Można postawić na białość w całym pomieszczeniu ewentualnie pokryć ściany wyraźniejszym kolorem (np. w bardzo modnych dziś szarościach) jak też dopasować białe sprzęty a także akcesoria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*